HAKKIMIZDA

BODRUMMTM, profesyonel ekibiyle mülki idarelere, kamu kuruluşlarına, otel, motel, işletme kuruluşlarına, mühendislik firmalarına ve mekanik tesisat, mühendislik ile ilgili hizmetlere ihtiyaç duyan tüm müşterilere hizmet ve ürünler sunmak amacıyla kurulmuştur.
Isıtma, havalandırma, sıhhi tesisat, havuz tesisatı, iklimlendirme, yangından korunma, endüstriyel uygulamalar ve kontrol tekniği gibi, mekanik tesisat mühendisliği dalında, yenilikçi, ileri teknoloji ve deneyimli, uzman ve çevreye duyarlı kadrosuyla, mekanik tesisat uygulama, pazarlama ve satış faaliyetleri, toptan ve perakende satış faaliyetleri ve mühendislik projeleri mekanik mühendislik tasarım ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

Bodrum’da mühendislik ve pazarlama hizmetleri ile yaşamı kolaylaştıran (we make life easier) projeler üretme misyonunu benimseyen BodrumMtm, bölgesinde; mühendislik ve pazarlama hizmetlerinde paydaşları ile fark yaratan lider kuruluş olmak ülküsü ile hareket etmektedir.
Çalışmalarında adalet ve fırsat eşitliğini benimseyen BodrumMtm, yenilenebilir enerji kaynaklarını destekleyerek çevreye duyarlılığını da ortaya koymuştur.
Uygun kaynakları etkin kullanarak, etik çalışma prensipleri ile ihtiyaçlara en uygun çözümleri üreten BodrumMtm, her zaman en yeni olanı takip ederek çalışmalarında artı değer sağlamayı ön planda tutmaktadır.